REFERENCJE

kwadraty

 

 

"Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą opinią na temat firmy House & Home sp. z o.o. z siedzibą w Mogilanach. W maju 2013 roku staliśmy się pełnoprawnymi właścicielami jednego z domów wybudowanych przez tę firmę. Firma w pełni wywiązała się z umowy dotyczącej budowy domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.

Prace obejmowały kompleksowe wykonanie domu jednorodzinnego wraz z drogą dojazdową, stanowiskiem parkingowym na jeden samochód oraz ogrodzeniem. Dom oddany został w stanie deweloperskim podwyższonym. W cenie domu zamontowane zostały: grzejniki, piec c.o. oraz parapety. Ściany budynku doprowadzone zostały do stanu umożliwiającego bezpośrednie malowanie.
Współpraca z firmą House & Home od początku przebiegała bez zastrzeżeń. Roboty budowlane wykonane zostały należycie w umówionym terminie, zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zasadami sztuki budowlanej. Firmę House & Home charakteryzuje dobra organizacja robót oraz fachowość, stąd możemy polecić firmę House & Home jako rzetelnego i uczciwego dewelopera"

Joanna i Krzysztof

"Witam serdecznie. Chciałbym zamieścić kilka słów na temat firmy House&Home. Otóż jestem pierwszą osobą, dla której firma ta zaczęła budować domy. Miałem obawy czy jako zaczynająca firma podoła temu wyzwaniu. Moje obawy bardzo szybko minęły kiedy oglądałem jak w szybkim tempie mój dom się budował. Firma House&Home posiada odpowiednią wiedzę i szybko nabyła doświadczenia. Wykazuje się uczciwością, rzetelnością, punktualnością. Jestem bardzo zadowolony z tej firmy i polecam każdemu kto za nie duże pieniądze marzy o domu z własną działką. Przez cały okres budowy obyło się bez żadnych problemów chociaż zostało jeszcze ogrodzenie, ale wszystko idzie zgodnie z planem i nawet przed czasem za co bardzo dziękuję firmie H&H"

Tomasz